כותרת שקופית 1
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
לחץ כאן

על המאמן וה-אני מאמין

אני אלדר בכר, מאמן כושר גופני מוסמך ומאמן מנטלי עם מוניטין של עשייה למעלה מעשור. במהלך השנים ליוויתי למעלה מ-1,000 נשים וגברים בכל רמת כושר גופני, מבעלי עודף משקל ואנשים שלא עשו ספורט מעולם ועד חובבי מרתונים וספורטאים מקצוענים.

אני אלדר בכר, מאמן כושר גופני מוסמך ומאמן מנטלי עם מוניטין של עשייה למעלה מעשור. במהלך השנים ליוויתי למעלה מ-1,000 נשים וגברים בכל רמת כושר גופני, מבעלי עודף משקל ואנשים שלא עשו ספורט מעולם ועד חובבי מרתונים וספורטאים מקצוענים.

אני מאמין שהאושר האמיתי טמון בחיים של פשטות, ענווה ורוגע. תשלבו זאת עם אורח חיים ספורטיבי, תזונה טבעית ודבקות בדרך הישר ואז תהיו חופשיים באמת.

למאמנים אישיים נא ליצור קשר כאן

על המאמן וה-אני מאמין

אימון מנטלי

אם אתה לא מוכן מנטלית אתה אף פעם לא תיהיה מוכן פיזית

אימונים פיזי

בניית תוכנית אימונים מקצועית ומותאמת למטרה

אימונים פיזי

בניית תפריט תזונתי טבעי, בריא וקל לעיכול (תרתי משמע)

הרפייה

רגיעה, להרגיע את הגוף מסטרס

שיטת אימון מנטלי

הרוח שמייצרת את הכוח

למה אני מאמין שאתם יכולים לעשות זה? הרי לא קל להתמיד באימונים, לא פשוט לרוץ למרחקים, קשה לראות מנקודת ההתחלה את התוצאה הסופית. לא מעט נשברים באמצע, הרוב לא מתחילים בכלל. בכל זאת, העולם מלא באנשים שעושים כושר באופן קבוע וגם ספורטאים מקצוענים.

אחרי שנים של מחקר וניתוח הכוח שמניע ספורטאים מצליחים ויכולתם לעמוד בכמות אימונים עצומה לאורך שנים, הגעתי לתובנה – אם אתה לא מוכן מנטלית אתה אף פעם לא תהיה מוכן פיזית. הכל מתחיל ומסתיים בראש ובדפוס התנהגות האופייני לקבוצה זו של מצליחנים. כל עוד ההתנהגות ניתנת לשינוי, גם אתם יכולים להיות לחוות את ההצלחה.

הביאה אותי לפתח את השיטה הכוללת אימון מנטלי  המשולב באימון כושר אישי. תהליך שינוי תודעתי המתקיים בכמה מישורים ודורש עבודה שהיא מעל השכל הישר. תקבלו תרגילים וכלים פרקטיים שיסייעו לכם לעצב את התפיסה המחשבתית, לא רק לגבי פעילות גופנית אלא בכל האתגרים בכל תחומי החיים. מעבר להיבט הפיזי, אימון מנטלי בשילוב כושר ותזונה בריאה מחזק את הביטחון והדימוי העצמי, מפחית מתח נפשי, מעלה את מצב הרוח ואף משפר את הרגלי השינה.

על המאמן וה-אני מאמין

מוטיבציה

הרצון מתורגם בקלות ליכולת

מחויבות

 גישה שמספקת תוצאות מהירות יותר

התמדה

מצליחים לשמר ולתחזק את התוצאה

הנאה

"הסבל" הופך לאורח חיים ממכר ומשחרר

אנרגיה בלתי

מקבלים כוחות להספיק יותר משימות

למי מתאימה שיטת האימון?

הניסיון באימון הכולל למעלה מ-1,000 לקוחות מאושרים לצד הידע בתחומי האנטומיה, פיזיולוגיה של המאמץ, תזונה, פציעות ספורט ובטיחות באימון, והמומחיות כמאמן מנטלי – כל אלה מאפשרים לפתח תוכניות אימונים ייחודיות לכל אדם, לכל מטרה, בכל רמת כושר ובכל שלב בחייו.

ישראל ישראלי
ישראל ישראלי
@username
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
ישראל ישראלי
ישראל ישראלי
@username
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ. קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
ישראל ישראלי
ישראל ישראלי
@username
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ. סת אלמנקום ניסי נומץ.
הקודם
הבא

JUST DONT QUIT

מעקב תזונתי ורפואי

התאמת תפריט תזונה אישי

הקפדה על תזונה נכונה מהווה חלק משמעותי בשמירה על אורח חיים פעיל בריא ויציב לאורך שנים. יבנה עבורכם תפריט תזונה אישי המותאם לצרכים ולתוכנית האימונים. למי שלא קל "לעכל" את התפריט החדש גם לזה יש דרך להתמיד ולהצליח.

מבדק ומעקב בתוכנית אימון אישית

במהלך תקופת האימונים יבוצעו מספר בדיקות כדי להעריך את קצב ההתקדמות לעבר השגת המטרות שהוצבו. אחת לשבועיים תתבצע שקילה, בדיקת אחוזי שומן ומדידת היקפים. כל תקופה של 4 חודשים מומלץ לבצע בדיקת דם לצורך מעקב אחר המדדים השונים ושמירה על בריאות הגוף לכל אורך התהליך.

בודק...